Please enter the item keyword
SV1206H271G0A
| Status | Active |
| Stock | 40 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | SV1206H271G0A |
| Product number | V2-1206-4B14G4A1C000022 |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-MLV |
| 类别 | Chip Varistor |
| 尺寸 | 1206 |
| 最大工作电压 | 270(243~297) |
| 压敏电压(V v) | 475V |
| 限制电压(Vc) | DC225V |
| 额定脉冲Amps | 80A |
| Status | Active |
| Description | Chip Varistor ,1206 ,DC225V ,Vv:243∽297 ,Vc:475V ,80A ,Chip SMD ,- ,- ,SOCAY-MLV-1206 |
| Stock | 40 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MLV |
| Product Type | Chip Varistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MLV |
| Product Type | Chip Varistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series