Please enter the item keyword
10D561K
| Status | Active |
| Stock | 2000 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 500 |
| MOQ | 500 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.115656 |
| 20 | $0.086742 |
| 100 | $0.072285 |
| 500 | $0.057828 |
| 1000 | $0.041926 |
| Manufacturer Number | 10D561K |
| Product number | V1-10D0-F4F5BEE5L750012 |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-MOV-10D |
| 类别 | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| 尺寸 | Ø10mm |
| 压敏电压(Vv) | 560(504~616) |
| 钳位电压VC | 925V |
| 最大持续工作电压 VDC | DC460V |
| 通流量(Imax)A | 2500A |
| Status | Active |
| Description | Radial Lead Metal Oxide Varistor ,10D ,DC460V ,Vv:560(504~616) ,Vc:925V ,2500A ,Long straight lead ,P7.5mm ,- ,SOCAY-MOV-10D |
| Stock | 2000 |
| MPQ | 500 |
| MOQ | 500 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MOV-10D |
| Product Type | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MOV-10D |
| Product Type | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| Material | No Radioactive Material |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +85℃ |
| Storage Temperature | -55℃ ~ +125℃ |
| Body | Nickel Plated |
| Leads | Tin Plated |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series