Please enter the item keyword
07D390K
| Status | Active |
| Stock | 20 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | 07D390K |
| Product number | V1-07D0-313J77B5L751511 |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-MOV-07D |
| 类别 | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| 尺寸 | 07D |
| 压敏电压(Vv) | 39(35~43) |
| 钳位电压VC | 77V |
| 最大持续工作电压 VDC | DC31V |
| 通流量(Imax)A | 250A |
| Status | Active |
| Description | Radial Lead Metal Oxide Varistor ,07D ,DC31V ,Vv:39(35~43) ,Vc:77V ,250A ,Long straight lead ,P7.5mm ,L15.0±1.0mm ,SOCAY-MOV-07D |
| Stock | 20 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MOV-07D |
| Product Type | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-MOV-07D |
| Product Type | Radial Lead Metal Oxide Varistor |
| Material | No Radioactive Material |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +85℃ |
| Storage Temperature | -55℃ ~ +125℃ |
| Body | Nickel Plated |
| Leads | Tin Plated |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series