Please enter the item keyword
SMF130CA
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-05 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.109662 |
| 20 | $0.087730 |
| 100 | $0.067990 |
| 300 | $0.046058 |
| 1000 | $0.037285 |
| 5000 | $0.033337 |
| Manufacturer Number | SMF130CA |
| Product number | TVS2-2J130VD64A20M01SMFSS |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SMF |
| 产品类别 | TVS Diodes |
| 功率(W) | 200W |
| 断态电压VRWM (V) | 130V |
| 钳位电压VC @IPP (V) | 209V |
| 峰值电流IPP (A) | 0.96A(960mA) |
| 封装 | SMF |
| Status | Active |
| Description | BI TVS Diodes ,200W ,VRWM(V):130V ,VC@IPP:209V ,IPP-0.96A(960mA) ,IR:1μA ,SMF ,SOCAY-SMF |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SMF Series 5.0 To 220 V 200W |
| Product Type | Surface Mount Transient Voltage Suppressors (TV |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series