Please enter the item keyword
ST2010F4R30E04A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-21 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer Number | ST2010F4R30E04A |
| Product number | R15-2010-4R30F1Q001QVST |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-ST |
| 类别 | Automotive Resistor |
| 尺寸 | 2010 |
| 阻值 | 4.3Ω(4.3R) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±400PPM |
| 功率 | 3/4W(0.75W) |
| Status | Active |
| Description | Automotive Resistor,2010 ,4.3R ,±1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±400PPM ,EVER-ST |
| Stock | 0 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series