Please enter the item keyword
STH2010F453RE04A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-21 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer Number | STH2010F453RE04A |
| Product number | R15-2010-453RF1T001LSTH |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-STH |
| 类别 | Automotive Resistor |
| 尺寸 | 2010 |
| 阻值 | 453Ω(453R) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±100PPM |
| 功率 | 1W |
| Status | Active |
| Description | Automotive Resistor,2010 ,453R ,±1% ,1W ,- ,±100PPM ,EVER-STH |
| Stock | 0 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-STH |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-STH |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series