Please enter the item keyword
ST1812F27K0E04A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-20 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer Number | ST1812F27K0E04A |
| Product number | R15-1812-27K0F1Q001LVST |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-ST |
| 类别 | Automotive Resistor |
| 尺寸 | 1812 |
| 阻值 | 27KΩ(27KR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±100PPM |
| 功率 | 3/4W(0.75W) |
| Status | Active |
| Description | Automotive Resistor,1812 ,27K ,±1% ,3/4W(0.75W) ,- ,±100PPM ,EVER-ST |
| Stock | 0 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series