Please enter the item keyword
ST1210D909RP05A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-20 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer Number | ST1210D909RP05A |
| Product number | R15-1210-909RD1U001LVST |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-ST |
| 类别 | Automotive Resistor |
| 尺寸 | 1210 |
| 阻值 | 909Ω(909R) |
| 阻值精度 | ±0.5% |
| 温度系数(ppm) | ±100PPM |
| 功率 | 1/2W(0.5W) |
| Status | Active |
| Description | Automotive Resistor,1210 ,909R ,±0.5% ,1/2W ,- ,±100PPM ,EVER-ST |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-ST |
| Product Type | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series