Please enter the item keyword
HR1206F330KP05U
| Status | Active |
| Stock | 5000 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-29 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.125983 |
| 50 | $0.094487 |
| 200 | $0.078739 |
| 1000 | $0.062991 |
| 3000 | $0.047244 |
| 5000 | $0.033858 |
| Manufacturer Number | HR1206F330KP05U |
| Product number | R15-1206-330KF1V001LVHRG |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-HR |
| 类别 | Automotive Resistor |
| 尺寸 | 1206 |
| 阻值 | 330KΩ(330KR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | DC800V |
| 功率 | 1/4W |
| Status | Active |
| Description | Automotive Resistor,1206 ,330K ,±1% ,1/4W(0.25W) ,±100PPM ,EVER-HR ,500V |
| Stock | 5000 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | HR Series |
| Product Type | High Voltage Think Film Chip Resistor |
| Size | 1206 1210 2010 2512 |
| Working Voltage (DC) | 800V 2000V 3000V |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | HR Series |
| Product Type | High Voltage Think Film Chip Resistor |
| Resistance Range | 1K~30M |
| Rated Power | 0.25W 0.33W 0.5W 1W |
| Size | 1206 1210 2010 2512 |
| Working Voltage (DC) | 800V 2000V 3000V |
Related Series