Please enter the item keyword
AS1210F31R10G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-30 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.123918 |
| 50 | $0.110149 |
| 200 | $0.096380 |
| 1000 | $0.068843 |
| 3000 | $0.055074 |
| 5000 | $0.049567 |
| Manufacturer Number | AS1210F31R10G |
| Product number | R13-1210-1R10F1U0000ZAS |
| 制造商 | LIZ |
| Series | LIZ-AS |
| 类别 | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| 尺寸 | 1210 |
| 阻值 | 1.1Ω(1.1R) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 功率 | 1/2W(0.5W) |
| Status | Active |
| Description | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor ,1210 ,1.1R ,±1% ,1/2W ,- ,-LIZ-AS |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Product Type | Anti- Sulfuration Thick Film Chip Resistors |
| Resistance Value | 1Ω~22MΩ,Jumper |
| Resistance Tolerance | ±0.5%(D) / ±1%(F)/±2%(G) / ±5%(J) |
| Size | 0201 0402 0603 0805 1206 1210 2010 2512 |
| Power Rating | 1/20W 1/16W 1/10W 1/8W 1/4W 1/2W 3/4W 1W |
| Product Type | Anti- Sulfuration Thick Film Chip Resistors |
| Resistance Value | 1Ω~22MΩ,Jumper |
| Resistance Tolerance | ±0.5%(D) / ±1%(F)/±2%(G) / ±5%(J) |
| Features | |
| storage condition | 5~30℃, 30~75%RH. |
| Operating Temperature Range | -55℃~+125℃ (0201 size); -55℃~+155℃ (Other) |
| Size | 0201 0402 0603 0805 1206 1210 2010 2512 |
| Power Rating | 1/20W 1/16W 1/10W 1/8W 1/4W 1/2W 3/4W 1W |
Related Series