Please enter the item keyword
AS1210J30106G
| Status | Active |
| Stock | 100 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-12 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.053460 |
| 50 | $0.047520 |
| 200 | $0.041580 |
| 1000 | $0.029700 |
| 3000 | $0.023760 |
| 5000 | $0.021384 |
| Manufacturer Number | AS1210J30106G |
| Product number | R13-1210-10M0J1U0000ZAS |
| 制造商 | LIZ |
| Series | LIZ-AS |
| 类别 | Anti-Sulfuration Thick Film Resistor |
| 尺寸 | 1210 |
| 阻值 | 10MΩ(10MR) |
| 阻值精度 | ±5% |
| 功率 | 1/2W(0.5W) |
| Status | Active |
| Description | Anti-Sulfuration Thick Film Chip resistor ,1210 ,10M ,±5% ,1/2W ,- ,- ,LIZ-AS |
| Stock | 100 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Product Type | Anti- Sulfuration Thick Film Chip Resistors |
| Resistance Value | 1Ω~22MΩ,Jumper |
| Resistance Tolerance | ±0.5%(D) / ±1%(F)/±2%(G) / ±5%(J) |
| Size | 0201 0402 0603 0805 1206 1210 2010 2512 |
| Power Rating | 1/20W 1/16W 1/10W 1/8W 1/4W 1/2W 3/4W 1W |
| Product Type | Anti- Sulfuration Thick Film Chip Resistors |
| Resistance Value | 1Ω~22MΩ,Jumper |
| Resistance Tolerance | ±0.5%(D) / ±1%(F)/±2%(G) / ±5%(J) |
| Features | |
| storage condition | 5~30℃, 30~75%RH. |
| Operating Temperature Range | -55℃~+125℃ (0201 size); -55℃~+155℃ (Other) |
| Size | 0201 0402 0603 0805 1206 1210 2010 2512 |
| Power Rating | 1/20W 1/16W 1/10W 1/8W 1/4W 1/2W 3/4W 1W |
Related Series