Please enter the item keyword
MAH251250FR001MZ
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-29 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.551049 |
| 20 | $0.514313 |
| 100 | $0.495944 |
| 300 | $0.459208 |
| 1000 | $0.404103 |
| 4000 | $0.367366 |
| Manufacturer Number | MAH251250FR001MZ |
| Product number | R09-2512-R001F1DM11JMAHT |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-MAH |
| 类别 | Metal Current Sensing Chip Resistor |
| 尺寸 | 2512 |
| 阻值 | 0.001Ω(1mR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±50PPM |
| 功率 | 5W |
| Status | Active |
| Description | Metal Current Sensing Chip Resistor ,2512 ,0.001R(1mR) ,±1% ,5W ,MnCu ,±50PPM |
| Stock | 0 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | MAH Series |
| Product Type | Metal Current Sensing Chip Resistor |
| Size | 2512 |
| Power | 5W |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | MAH Series |
| Product Type | Metal Current Sensing Chip Resistor |
| Resistance | 1mR~10mR |
| Material | MnCu |
| Operating Temperature | -55℃~170℃ |
| SPQ | 4000PCS |
| Size | 2512 |
| Power | 5W |
Related Series