Please enter the item keyword
ESRC42F10WR002M01G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | ESRC42F10WR002M01G |
| Product number | R08-4320-R002F10M11LERCF |
| 制造商 | ELLON |
| Series | ELLON-ESRC |
| 类别 | Low-Resistance Shunt Resistor |
| 尺寸 | 11*6.2*3.3mm |
| 阻值 | 0.002Ω(2mR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±100PPM |
| 功率 | 10W |
| Status | Active |
| Description | Low-Resistance Shunt Resitor ,11*6.2*3.3mm ,0.002R(2mR) ,±1% ,10W ,MnCu ,±100PPM |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRC |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRC |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series