Please enter the item keyword
ESRC41F4W0R010K02G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Manufacturer Number | ESRC41F4W0R010K02G |
| Product number | R08-4312-R010F1HKA1JERCF |
| 制造商 | ELLON |
| Series | ELLON-ESRC |
| 类别 | Low-Resistance Shunt Resistor |
| 尺寸 | 11*3.15*3.3mm |
| 阻值 | 0.01Ω(10mR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±50PPM |
| 功率 | 4W |
| Status | Active |
| Description | Low-Resistance Shunt Resitor ,11*3.15*3.3mm ,0.01R(10mR) ,±1% ,4W ,KARMA ,±50PPM |
| Stock | 0 |
| MPQ | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRC |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | ELLON |
| Product Series | ELLON-ESRC |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series