Please enter the item keyword
HoVBS-5W-1mR-1%
| Status | Active |
| Stock | 10 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 1500 |
| MOQ | 1500 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.820939 |
| 20 | $0.746308 |
| 100 | $0.597046 |
| 300 | $0.447785 |
| 1500 | $0.268671 |
| 5000 | $0.231356 |
| Manufacturer Number | HoVBS-5W-1mR-1% |
| Product number | R08-1067-R001F1D001JHVB |
| 制造商 | HO |
| Series | HO-HoVB |
| 类别 | Low-Resistance Shunt Resistor |
| 尺寸 | 4026(10.1*6.7*3.6mm) |
| 阻值 | 0.001Ω(1mR) |
| 阻值精度 | ±1% |
| 温度系数(ppm) | ±50PPM |
| 功率 | 5W |
| Status | Active |
| Description | Low-Resistance Shunt Resitor ,4026 ,0.001R(1mR) ,±1% ,5W ,- ,±50PPM ,HO-HoVB |
| Stock | 10 |
| MPQ | 1500 |
| MOQ | 1500 |
| Manufacturer | HO |
| Product Series | HO-HoVB |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resitor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | HO |
| Product Series | HO-HoVB |
| Product Type | Low-Resistance Shunt Resitor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series