Please enter the item keyword
CRW2030J0R00E01Z
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | CRW2030J0R00E01Z |
| Product number | R06-2030-0R00J1R001NCRW |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-CRW |
| 类别 | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| 尺寸 | 2030 |
| 阻值 | 0Ω |
| 阻值精度 | ±5% |
| 温度系数(ppm) | ±200PPM |
| 功率 | 3W |
| Status | Active |
| Description | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor2030 ,0R ,5% ,3W ,- ,±200PPM ,EVER-CRW |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series