Please enter the item keyword
CRW1218F0R00E04Z
| Status | Active |
| Stock | 140 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer Number | CRW1218F0R00E04Z |
| Product number | R06-1218-0R00F1T0000CRW |
| 制造商 | EVER |
| Series | EVER-CRW |
| 类别 | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| 尺寸 | H12mm*W18mm |
| 阻值 | 0Ω |
| 阻值精度 | ±1% |
| 功率 | 1W |
| Status | Active |
| Description | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor ,1218 ,0R ,±1% ,1W ,- ,- ,EVER-CRW |
| Stock | 140 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | EVER |
| Product Series | EVER-CRW |
| Product Type | Wide Terminal Thick Film Chip Resistor |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series