Please enter the item keyword
CJ2305
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.081321 |
| 20 | $0.063250 |
| 100 | $0.045178 |
| 300 | $0.039757 |
| 1000 | $0.032528 |
| 3000 | $0.026203 |
| Manufacturer Number | CJ2305 |
| Product number | MOS-MPM0360W35M14F1201CJ |
| 制造商 | CJ |
| Series | CJ-MOS |
| 产品类型 | MOSFETS |
| 类型 | P-ch |
| 功率(PD) | 0.35W |
| 电流(ID) | -4.1A |
| 电压(V) | -12V |
| 封装 | SOT-23 |
| Status | Active |
| Description | MOS ,P-ch ,CJ2305 ,0.35W ,-4.1A ,-12V ,SOT-23 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series