Please enter the item keyword
LBSS138LT1G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | LBSS138LT1G |
| Product number | MOS-MM172NW287M1650VN01LR |
| 制造商 | LRC |
| Series | LRC-MOS |
| 产品类型 | MOSFETS |
| 类型 | N-ch |
| 功率(PD) | 0.287W |
| 电流(ID) | 0.2A |
| 电压(V) | 50V |
| 封装 | SOT-23 |
| Status | Active |
| Description | MOS ,LBSS138LT1G ,N-ch ,0.287W ,0.2A ,50V ,- ,SOT-23 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | LRC |
| Product Series | LRC-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LRC |
| Product Series | LRC-MOS |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series