Please enter the item keyword
NM2302A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.029818 |
| 20 | $0.021866 |
| 100 | $0.019216 |
| 300 | $0.015240 |
| 1000 | $0.012590 |
| 3000 | $0.010602 |
| Manufacturer Number | NM2302A |
| Product number | MOS-M2302N0W77M2120VN01JD |
| 制造商 | JD |
| Series | JD-MOSFET |
| 产品类型 | MOSFETS |
| 类型 | N-ch |
| 功率(PD) | 0.77W |
| 电流(ID) | 3A |
| 电压(V) | 20V |
| 封装 | SOT-23 |
| Status | Active |
| Description | MOS ,NM2302 ,N-ch ,0.77W ,3A ,20V ,- ,SOT-23 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-MOSFET |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-MOSFET |
| Product Type | MOSFETS |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series