Please enter the item keyword
FF100R12RT4
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | FF100R12RT4 |
| Product number | IGBT-GM100ABH1200L1F |
| 制造商 | INFINEON |
| Series | INFINEON-IGBT |
| 产品类型 | IGBT Module |
| 电流(Ic) | 100A |
| 电路结构 | |
| 电压(VCES) | 1200V |
| 尺寸 | 94*34*30.5mm |
| Status | Active |
| Description | IGBT Module ,100A , ,1200V ,94*34*30.5mm |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | INFINEON |
| Product Series | INFINEON-IGBT |
| Product Type | IGBT Module |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | INFINEON |
| Product Series | INFINEON-IGBT |
| Product Type | IGBT Module |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series