Please enter the item keyword
LM321
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | LM321 |
| Product number | IC11-LM321-B93CJ |
| 制造商 | CJ |
| Series | CJ-Operational Amplifier |
| 产品类型 | Operational Amplifier |
| 封装 | SOT-23-5L |
| 物料编码 | LM321 |
| 功率耗散(PD) | 3V |
| 输出电流 | 24V |
| 工作电压 | 5mV |
| Status | Active |
| Description | Operational Amplifier LM321 VS(MIN):3V VS(MAX):24V INPUT:5mV SOT-23-5L |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Operational Amplifier |
| Product Type | Operational Amplifier |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Operational Amplifier |
| Product Type | Operational Amplifier |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series