Please enter the item keyword
LM2904
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Manufacturer Number | LM2904 |
| Product number | IC11-LM2904-SO8CJ |
| 制造商 | CJ |
| Series | CJ-Operational Amplifier |
| 产品类型 | Operational Amplifier |
| 封装 | SOP8 |
| 物料编码 | LM2904 |
| 功率耗散(PD) | 3V |
| 输出电流 | 26V |
| 工作电压 | 7mV |
| Status | Active |
| Description | Operational Amplifier LM2904 VS(MIN):3V VS(MAX):26V INPUT:7mV SOP8 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Operational Amplifier |
| Product Type | Operational Amplifier |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Operational Amplifier |
| Product Type | Operational Amplifier |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series