Please enter the item keyword
SC3E6-75MM
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-02 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.666346 |
| 10 | $0.571154 |
| 100 | $0.495000 |
| 200 | $0.342692 |
| 1000 | $0.257019 |
| Manufacturer Number | SC3E6-75MM |
| Product number | GDT-75VM6085JY3E60SC |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SC3E6 |
| 产品类型 | Gas Discharge Tubes |
| 尺寸封装 | φ6mm*8.5mm |
| 直流击穿电压 | 75V±20% |
| 最大结电容 | <1.5pF |
| 额定脉冲放电电流 | 10KA |
| 安装类别 | Lying Lead |
| Status | Active |
| Description | Gas Discharge Tubes,75V±20%,<600V,1 GΩ ,<1.5pF,~15V,10KA,φ6*8.5,Lying Lead |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ6*8.5 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1200V |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ6*8.5 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1200V |
Related Series