Please enter the item keyword
SC2E5-350L
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-02 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.293192 |
| 20 | $0.251308 |
| 100 | $0.217800 |
| 200 | $0.150785 |
| 1000 | $0.113089 |
| Manufacturer Number | SC2E5-350L |
| Product number | GDT-350VM5560JR2E50SC |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SC2E5 |
| 产品类型 | Gas Discharge Tubes |
| 尺寸封装 | φ5.5mm*6mm |
| 直流击穿电压 | 350V±20% |
| 最大结电容 | <1.0pF |
| 额定脉冲放电电流 | 5KA |
| 安装类别 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Gas Discharge Tubes,350V±20%,<900V,1 GΩ ,<1.0pF,~20V,5KA,φ5.5*6,Without wire |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ5.5*6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~800V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage @1KV/ | <1400V |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ5.5*6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~800V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage @1KV/ | <1400V |
Related Series