Please enter the item keyword
SC1812-300CSMD
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-02 |
| MPQ | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.211098 |
| 20 | $0.185967 |
| 100 | $0.160837 |
| 200 | $0.135706 |
| 1000 | $0.110575 |
| 2500 | $0.080418 |
| Manufacturer Number | SC1812-300CSMD |
| Product number | GDT-300VM1812MCSC18SC |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SC1812 |
| 产品类型 | Gas Discharge Tubes |
| 尺寸封装 | 1812 |
| 直流击穿电压 | 300V±20% |
| 最大结电容 | <1.0pF |
| 额定脉冲放电电流 | 5KA |
| 安装类别 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | Gas Discharge Tubes,300V±20%,<900V,1 GΩ ,<1.0pF,~15V,5KA,1812,Chip SMD |
| Stock | 0 |
| MPQ | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | 1812 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage @1KV/ | <1200V |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | 1812 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage @1KV/ | <1200V |
Related Series