Please enter the item keyword
SC2E8-250HSMD
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-02 |
| MPQ | 500 |
| MOQ | 500 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.389146 |
| 20 | $0.333554 |
| 100 | $0.289080 |
| 200 | $0.200132 |
| 1000 | $0.150099 |
| Manufacturer Number | SC2E8-250HSMD |
| Product number | GDT-250VM8060FC2E80SC |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SC2E8 |
| 产品类型 | Gas Discharge Tubes |
| 尺寸封装 | φ8mm*6mm |
| 直流击穿电压 | 250V±20% |
| 最大结电容 | <1.5pF |
| 额定脉冲放电电流 | 20KA |
| 安装类别 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | Gas Discharge Tubes,250V±20%,<800V,1 GΩ ,<1.5pF,~20V,20KA,φ8*6,Chip SMD |
| Stock | 0 |
| MPQ | 500 |
| MOQ | 500 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ8*6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~800V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1400V |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ8*6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~800V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1400V |
Related Series