Please enter the item keyword
SC3E5-230L
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-02 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.586384 |
| 20 | $0.502615 |
| 100 | $0.435600 |
| 200 | $0.301569 |
| 1000 | $0.226177 |
| Manufacturer Number | SC3E5-230L |
| Product number | GDT-230VM5076JR3E50SC |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SC3E5 |
| 产品类型 | Gas Discharge Tubes |
| 尺寸封装 | φ5mm*7.6mm |
| 直流击穿电压 | 230V±20% |
| 最大结电容 | <1.5pF |
| 额定脉冲放电电流 | 20KA |
| 安装类别 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Gas Discharge Tubes,230V±20%,<700V,1 GΩ ,<1.5pF,~20V,20KA,φ5*7.6,Without wire |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ5*7.6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1200V |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Type | Gas Discharge Tubes |
| Size | φ5*7.6 |
| DC Spark-over Voltage | 75V~600V |
| Maximum Impulse Spark-over Voltage@1KV/μ | <1200V |
Related Series