Please enter the item keyword
ZD25WQ16CTIGT
| Status | Active |
| Stock | 13 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-26 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | ZD25WQ16CTIGT |
| Product number | FM-01610104SOP8ZA |
| 制造商 | Zetta |
| Series | ZETTA-SPI NOR |
| 产品类型 | Flash Memory |
| 存储容量 | 16Mbit |
| 电压 | 1.65V-3.6V |
| 频率 | 104MHz |
| 封装 | SOP8 |
| Status | Active |
| Description | 16Mbit ,1.65V-3.6V ,104MHZ ,SOP8 |
| Stock | 13 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | Zetta |
| Product Series | ZETTA-SPI NOR |
| Product Type | Flash Memory |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | Zetta |
| Product Series | ZETTA-SPI NOR |
| Product Type | Flash Memory |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |