Please enter the item keyword
JK600-150U
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-19 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | JK600-150U |
| Product number | F12-1555-A150P70MJ60A |
| 制造商 | JK |
| Series | JK600 |
| 保险丝类别 | PPTC DIP |
| 尺寸 | 15*15*5.5mm |
| 电流值 | 150mA |
| 电压 | AC600V |
| Status | Active |
| Description | PPTC DIP ,15*15*5.5mm ,150mA ,600V ,- ,Short sthaight lead ,P=5.1mm,JK600 ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | JK |
| Product Series | JK600 |
| Product Type | PPTC DIP |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | JK |
| Product Series | JK600 |
| Product Type | PPTC DIP |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series