Please enter the item keyword
SMD2920P185TF
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-02 |
| MPQ | 1500 |
| MOQ | 1500 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.418846 |
| 20 | $0.365539 |
| 100 | $0.304616 |
| 300 | $0.228462 |
| 1000 | $0.152308 |
| 5000 | $0.125654 |
| Manufacturer Number | SMD2920P185TF |
| Product number | F11-2920-1A85G20CPTCA |
| 制造商 | POLYTRONICS |
| Series | POLYTRONICS-PPTC |
| 产品类别 | PPTC SMD |
| 尺寸代码 | 2920 |
| 保持电流(A) | 1.85A |
| 电压值(V) | DC33V |
| 安装类型 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | PPTC SMD ,2920 ,1.85A ,33V ,- ,Chip SMD |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1500 |
| MOQ | 1500 |
| Manufacturer | POLYTRONICS |
| Product Series | POLYTRONICS-PPTC |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | POLYTRONICS |
| Product Series | POLYTRONICS-PPTC |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series