Please enter the item keyword
SCF035-1206RB
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-02 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.057877 |
| 20 | $0.050642 |
| 100 | $0.043408 |
| 500 | $0.036173 |
| 2000 | $0.028939 |
| 5000 | $0.023874 |
| Manufacturer Number | SCF035-1206RB |
| Product number | F11-1206-A3501C0CSC1A |
| 制造商 | SOCAY |
| Series | SOCAY-SCF1812RB |
| 产品类别 | PPTC SMD |
| 尺寸代码 | 1206 |
| 保持电流(A) | 350mA |
| 电压值(V) | DC16V |
| 安装类型 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | PPTC SMD ,1206 ,350mA ,16V ,- ,Chip SMD |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-SCF1812RB |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SOCAY |
| Product Series | SOCAY-SCF1812RB |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series