Please enter the item keyword
SL1206450
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-03 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.219323 |
| 20 | $0.146216 |
| 100 | $0.121846 |
| 300 | $0.102351 |
| 1000 | $0.092603 |
| 5000 | $0.070671 |
| Manufacturer Number | SL1206450 |
| Product number | F11-1206-4A50C80CSNSA |
| 制造商 | SEA&LAND |
| Series | SEALAND-SL1206 |
| 产品类别 | PPTC SMD |
| 尺寸代码 | 1206 |
| 保持电流(A) | 4.5A |
| 电压值(V) | DC6V |
| 安装类型 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | PPTC SMD ,1206 ,4.5A ,6V ,- ,Chip SMD ,SEA&LAND-nSMD ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Manufacturer | SEA&LAND |
| Product Series | SEALAND-SL1206 |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SEA&LAND |
| Product Series | SEALAND-SL1206 |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series