Please enter the item keyword
SL1206350-12V
| Status | Active |
| Stock | 250 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-09 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | SL1206350-12V |
| Product number | F11-1206-3A50E50CSL0A |
| 制造商 | SEA&LAND |
| Series | SEALAND-SL1206 |
| 产品类别 | PPTC SMD |
| 尺寸代码 | 1206 |
| 保持电流(A) | 3.5A |
| 电压值(V) | DC12V |
| 安装类型 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | PPTC SMD ,1206 ,3.5A ,12V ,- ,Chip SMD |
| Stock | 250 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | SEA&LAND |
| Product Series | SEALAND-SL1206 |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | SEA&LAND |
| Product Series | SEALAND-SL1206 |
| Product Type | PPTC SMD |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series