Please enter the item keyword
WN20-4-P
| Status | Active |
| Stock | 30 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 200 |
| MOQ | 200 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1 | $1.742590 |
| 20 | $1.239175 |
| 100 | $1.006830 |
| 500 | $0.851933 |
| 1000 | $0.697036 |
| Manufacturer Number | WN20-4-P |
| Product number | F08-5220-4A00P7TAN20A |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-WN20 |
| 保险丝类别 | Power Fuse(Speed Fuse) |
| 尺寸 | 5.2*20mm |
| 电流值 | 4A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC600V |
| 安装方式 | Axial strip Lead |
| Status | Active |
| Description | Power Fuse ,5.2*20 ,4A ,600V ,Time-Lag Type ,Axial strip Lead ,WALTER-WN20 ,- |
| Stock | 30 |
| MPQ | 200 |
| MOQ | 200 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-WN20 |
| Product Type | Power Fuse |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-WN20 |
| Product Type | Power Fuse |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series