Please enter the item keyword
EV18V750-100A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 42 |
| MOQ | 420 |
| Manufacturer Number | EV18V750-100A |
| Product number | F08-1845-100AQ8FTV18A |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-EV18 |
| 保险丝类别 | Power Fuse(Speed Fuse) |
| 尺寸 | 18*45 |
| 电流值 | 100A |
| 熔断类别 | Fast Acting Type |
| 电压 | 750VAC/DC |
| 安装方式 | Stud-mount |
| Status | Active |
| Description | Power Fuse ,18*45 ,100A ,750V ,Fast Acting Type ,Stud-mount |
| Stock | 0 |
| MPQ | 42 |
| MOQ | 420 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-EV18 |
| Product Type | Power Fuse |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-EV18 |
| Product Type | Power Fuse |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series