Please enter the item keyword
EVH40-280A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | EVH40-280A |
| Product number | F08-1838-280AS10TV40A |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-EVH40 |
| 保险丝类别 | Power Fuse(Speed Fuse) |
| 尺寸 | 118*38mm |
| 电流值 | 280A |
| 电压 | DC1000V |
| 安装方式 | Stud-mount |
| Status | Active |
| Description | Power Fuse ,118*38mm ,280A ,1000V ,Stud-mount |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | EVH40 |
| Product Type | Power Fuse(Speed Fuse) |
| Operating Temperature | -40℃~120℃ |
| Class of Operation | EV Fuse |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | EVH40 |
| Product Type | Power Fuse(Speed Fuse) |
| Current Rating | 100A-400A |
| Voltage Rating | 1000VDC |
| Ref.to Standard | UL248-13;IEC 60269-4 |
| Operating Temperature | -40℃~120℃ |
| Class of Operation | EV Fuse |
Related Series