Please enter the item keyword
EVBH36-250A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | EVBH36-250A |
| Product number | F08-1236-250AS10VH36A |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-EVBH36 |
| 保险丝类别 | Power Fuse(Speed Fuse) |
| 尺寸 | 112*36*23mm |
| 电流值 | 250A |
| 电压 | DC1000V |
| 安装方式 | Plate Type Square Bolt |
| Status | Active |
| Description | Power Fuse ,112*36*23mm ,250A ,1000V ,Plate Type Square Bolt |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | EVBH36 |
| Product Type | 1000VDC Plate Type Square Bolt Connection Fuse |
| current Rating | 125A-250A |
| Voltage Rating | 1000VDC |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | EVBH36 |
| Product Type | 1000VDC Plate Type Square Bolt Connection Fuse |
| Class of Operation | EV fuse |
| Operating Temperature | -40℃~120℃ |
| current Rating | 125A-250A |
| Voltage Rating | 1000VDC |
Related Series