Please enter the item keyword
TMD-T15A0V2T02380B1G
| Status | Active |
| Stock | 4215 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-03 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.430700 |
| 20 | $0.298177 |
| 150 | $0.225289 |
| 500 | $0.165654 |
| 1000 | $0.132523 |
| Manufacturer Number | TMD-T15A0V2T02380B1G |
| Product number | F05-5220-15A0Y7TATMPA |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-TMD(P) |
| 保险丝类别 | Glass Tube Fuses |
| 尺寸 | 5.2*20mm |
| 电流值 | 15A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial strip Lead |
| Status | Active |
| Description | Glass Tube Fuses ,5.2*20 ,15A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Axial strip Lead ,WALTER-TMD(P) ,- |
| Stock | 4215 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-TMD(P) |
| Product Type | Glass Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-TMD(P) |
| Product Type | Glass Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series