Please enter the item keyword
RFI-30F10A250V
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | RFI-30F10A250V |
| Product number | F04-6332-10A0Y7FB30CA |
| 制造商 | LB |
| Series | LB-RFI-30-Ceramic |
| 保险丝类别 | Ceramic Tube Fuses |
| 尺寸 | 6.35*32mm |
| 电流值 | 10A |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Ceramic Tube Fuses ,6.3*32mm ,10A ,250VAC ,Fast Acting Type ,Axial Without Lead ,LB-RFI-30-CERAMIC ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-RFI-30-Ceramic |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-RFI-30-Ceramic |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series