Please enter the item keyword
LBRFC200100A00
| Status | Active |
| Stock | 10 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1 | $0.418846 |
| 10 | $0.342692 |
| 100 | $0.266539 |
| 300 | $0.190385 |
| 5000 | $0.129462 |
| Manufacturer Number | LBRFC200100A00 |
| Product number | F04-5220-A1002EFBCFFA |
| 制造商 | LB |
| Series | LB-RFI-20-Ceramic |
| 保险丝类别 | Ceramic Tube Fuses |
| 尺寸 | 5.2*20mm |
| 电流值 | 100mA |
| 熔断类别 | Fast Acting Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Ceramic Tube Fuses ,5.2*20 ,100mA ,250V ,Fast Acting Type ,Axial Without Lead ,LB-RFI-20-Ceramic ,- |
| Stock | 10 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-RFI-20-Ceramic |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-RFI-20-Ceramic |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series