Please enter the item keyword
TSC-T16A0V2T06039BM1G
| Status | Active |
| Stock | 3010 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-03 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1 | $0.318323 |
| 20 | $0.260446 |
| 100 | $0.202569 |
| 500 | $0.144692 |
| 1000 | $0.115754 |
| Manufacturer Number | TSC-T16A0V2T06039BM1G |
| Product number | F04-5220-16A0Y7TATSPC |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-TSC(P) Series |
| 保险丝类别 | Ceramic Tube Fuses |
| 尺寸 | 5.2*20mm |
| 电流值 | 16A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Ceramic Tube Fuses ,5.2*20 ,16A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Axial strip Lead ,WALTER-TSC(P) ,Shape |
| Stock | 3010 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | TSC Series (Time-Lag) |
| 产品类别 | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | 2011/65/EU |
| EU REACH | REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | TSC Series (Time-Lag) |
| 产品类别 | Ceramic Tube Fuses |
| Rated Current | 200mA~20A |
| Rated Voltage | 250VAC |
| Size | 5.9*21.5mm |
| Operating Temperature | -55℃~125℃ |
| safety certification | UL VDE TUV BSI CCC CQC PSE KC |
| EU RoHS | 2011/65/EU |
| EU REACH | REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series