Please enter the item keyword
FSC-F10A0V2T01000BM5G
| Status | Active |
| Stock | 4585 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-20 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1 | $0.171346 |
| 20 | $0.114231 |
| 100 | $0.083769 |
| 500 | $0.072346 |
| 1000 | $0.053308 |
| Manufacturer Number | FSC-F10A0V2T01000BM5G |
| Product number | F04-5020-10A0Y7FBFSCA |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-FSC |
| 保险丝类别 | Ceramic Tube Fuses |
| 尺寸 | 5*20mm |
| 电流值 | 10A |
| 熔断类别 | Fast Acting Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial Without Lead |
| Status | Active |
| Description | Ceramic Tube Fuses ,5*20 ,10A ,250VAC ,Fast Acting Type ,Axial Without Lead |
| Stock | 4585 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-FSC |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-FSC |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series