Please enter the item keyword
3N0200AP
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 2000 |
| MOQ | 20000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.102807 |
| 20 | $0.091384 |
| 100 | $0.074250 |
| 300 | $0.060542 |
| 1000 | $0.042265 |
| 5000 | $0.031528 |
| Manufacturer Number | 3N0200AP |
| Product number | F04-4011-A200Y7TA3NHA |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-3N |
| 保险丝类别 | Ceramic Tube Fuses |
| 尺寸 | 4*11mm |
| 电流值 | 200mA |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Axial strip Lead |
| Status | Active |
| Description | Ceramic Tube Fuses ,4*11mm ,200mA ,250VAC ,Time-Lag Type ,Axial strip Lead ,LANSON-3N ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 2000 |
| MOQ | 20000 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-3N |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-3N |
| Product Type | Ceramic Tube Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series