Please enter the item keyword
ITS-T2A250VR
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | ITS-T2A250VR |
| Product number | F02-3078-2A00Y7TAITSC |
| 制造商 | LB |
| Series | LB-ITS |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | 3.0*7.8mm |
| 电流值 | 2A |
| 电压 | AC250V |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,3.0*7.8 ,2A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Axial strip Lead ,LB-ITS ,Shape |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-ITS |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LB |
| Product Series | LB-ITS |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series