Please enter the item keyword
2020-T6A30V0T11192AM9G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.085021 |
| 20 | $0.068671 |
| 200 | $0.052321 |
| 500 | $0.035970 |
| 1000 | $0.026978 |
| Manufacturer Number | 2020-T6A30V0T11192AM9G |
| Product number | F02-2020-6A30Y8TRW22A |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-2020 |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | 8.5*5*4 |
| 电流值 | 6.3A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC300V |
| 安装方式 | Square |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,8.5*5*4 ,6.3A ,300VAC ,Time-Lag Type ,Radial ,WALTER-2020 ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| manufacturer | walter |
| Product series | 2020 plastic square fuse |
| size | 2010(8.5*5*4) |
| Rated current | 100mA~6.3A |
| rated voltage | 250V/300V/400V AC |
| manufacturer | walter |
| Product series | 2020 plastic square fuse |
| size | 2010(8.5*5*4) |
| Breaking Series | Time-Lag Type |
| Breaking Capacity | 160A@250V/ 130A@300V/ 50A@400V AC |
| safety certification | cUL,VDE,KC,CCC,PSE |
| environmental protection | ROHS/REACH |
| Rated current | 100mA~6.3A |
| rated voltage | 250V/300V/400V AC |
Related Series