Please enter the item keyword
SQT1630AP
| Status | Active |
| Stock | 50 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.059400 |
| 20 | $0.049500 |
| 100 | $0.039600 |
| 500 | $0.029700 |
| 3000 | $0.019800 |
| Manufacturer Number | SQT1630AP |
| Product number | F02-2020-6A30Y7TCSQTB |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-SQT |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | 8.5*5*4 |
| 电流值 | 6.3A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | DC250V |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,8.5*5*4 ,6.3A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD |
| Stock | 50 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SQT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SQT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series