Please enter the item keyword
SQT1315AP
| Status | Active |
| Stock | 200 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.063969 |
| 20 | $0.053308 |
| 100 | $0.042646 |
| 500 | $0.031985 |
| 3000 | $0.021323 |
| Manufacturer Number | SQT1315AP |
| Product number | F02-2020-3A15Y7TCSQTB |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-SQT |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | 8.5*5*4 |
| 电流值 | 3.15A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | DC250V |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,8.5*5*4 ,3.15A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip SMD |
| Stock | 200 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SQT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SQT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series