Please enter the item keyword
2010-T3A15V2T11192AM9LG
| Status | Active |
| Stock | 200 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-16 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | 2010-T3A15V2T11192AM9LG |
| Product number | F02-2010-3A15Y7TL2CPB |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-2010CP |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | 2010(8.5*8.5*4mm) |
| 电流值 | 3.15A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Long straight lead |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,8.5*8.5*4 ,3.15A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Long straight lead |
| Stock | 200 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-2010CP |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-2010CP |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series