Please enter the item keyword
2000-T4A00V0T11192AM9G
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-28 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | 2000-T4A00V0T11192AM9G |
| Product number | F02-2000-4A00Y8TRW20A |
| 制造商 | WALTER |
| Series | WALTER-2000-300V |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | Ø8.5*8.0 |
| 电流值 | 4A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC300V |
| 安装方式 | Long straight lead |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,Ø8.5*8.0 ,4A ,300VAC ,Time-Lag Type ,Radial ,WALTER-2000 ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-2000-300V |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | WALTER |
| Product Series | WALTER-2000-300V |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series